Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy z oblasti IT pro ty nejvýznamnější firmy. Za dobu našeho působení na trhu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která využívají podniky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio softwarových řešení pro malé a střední podniky.


Jak se nám daří?

více než 28
let na trhu
21
vývojových center v Evropě
2200
spolupracovníků

Za roky svého působení jsme vybudovali nejen síť 21 vývojových center, ale i jedinečné know-how, díky kterému děláme ty nejlepší softwary. Pracujeme pro více než 500 firem v 25 různých zemích Evropy a naše chytrá řešení využívá více než 2 000 000 uživatelů.

Naučíme vás 5+1 dovedností

  • dobře dělat software • pracovat s různými IT technologiemi
  • rozumět bankovnictví, energetice, výrobě a obchodu
  • nát prostředí a standardy klienta
  • pracovat v týmu
  • rozvíjet vaše schopnosti domluvit se cizími jazyky

Nabízíme možnost pracovat v kterékoliv lokalitě na mnoha projektech z různých oborů. Záleží nám na tom, co tě baví a kde se cítíš nejlépe.Milujeme svou práci. Přesto, že je někdy velmi náročná a těžká, je krásná. Je to práce tvůrčí. Vážíme si toho, že pracujeme v perspektivním oboru. My v Unicorn už dávno víme to, co dnes všichni objevují a zažívají - software je všude. Software Everywhere.Koho hledáme?

Zobrazit všechny nabídky práce


Kde nás najdete?


Více o nás

www.spolu-pracujeme.cz
www.unicorn.com