IT SECURITY ARCHITECT

Máte komplexní povědomí o oblasti IT bezpečnosti a chcete se podílet na návrhu řešení velice aktuálních a komplexních bezpečnostních problémů prostřednictvím špičkových technologií?

Chcete, aby Vaše jméno bylo vidět a získali jste kontakty mezi zástupci nejvýznamnějších společností v ČR i EU? Pokud Vás láká práce v týmu nadšených lidí, kteří se v oblasti bezpečnosti dlouhodobě pohybují a se kterými byste mohli dokončovat významné projekty, čtěte prosím dále.

Můžete společně profesně růst díky vzájemné výměně know-how.

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?

  • Komplexní realizace bezpečnostních projektů od analýzy poptávky, přes návrh řešení, přípravu nabídky, až po podílení se na dodání a prezentaci výsledku zákazníkovi.
  • Návrh architektonicky bezpečných řešení zákaznických problémů.
  • Odhalování bezpečnostně-architektonických chyb informačních systémů a jejich prostředí.
  • Spolupráce na rozvoji produktů a služeb společnosti Unicorn.
  • Technická podpora obchodníkům v oblasti bezpečnosti.
  • Poskytování konzultací a poradenství pro naše zákazníky i interně.

Co je dobré mít, umět a znát?

  • Analytické myšlení a vášeň pro oblast bezpečnosti.
  • Zkušenosti v oblasti IT Security:

- aplikační architektura a integrace
- datové sítě a infrastruktura
- virtualizace a její bezpečnostní aspekty
- orientace v oblasti penetračního testování
- bezpečný vývoj aplikací

  • Schopnost sebeřízení a určování priorit.
  • Spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup k řešení problémů a výzev.
  • Komunikace s klienty na profesionální úrovni (angličtina výhodou).
  • Výhodou jsou dále bezpečnostní certifikace typu: OSCP, OSCE, CEH, CISA, CISSP apod.

Proč se přidat právě k nám?

  • Umožníme Vám rychlý a stabilní profesní růst v oblastech, které jsou pro Vás zajímavé.
  • Budete spolupracovat na rozsáhlých a zajímavých projektech pro velké národní i nadnárodní společnosti v oblasti energetiky, bankovnictví a dalších.
  • Budete se moci seberealizovat a zviditelnit např. při přednáškách na bezpečnostních konferencích nebo psaním článků do odborných periodik.
  • Nabízíme Vám flexibilní pracovní dobu včetně možnosti home-office.
  • Zázemí největší české IT společnosti zaměřené na vývoj software.
  • Nadšený kolektiv mladých lidí s obrovskou motivací, cílevědomostí a nasazením.
  • Firemní bonusy, které ocení sportovci i ti, co dávají přednost cestování (jachting, horské chaty, ubytování u moře).

Zaujali jsme Vás a rádi byste věděli víc? Zašlete nám svoje CV. Rádi si o Vašich dovednostech, představách a osobních cílech promluvíme osobně. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1037/49, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, notebook, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Unicorn

Kontakt

Unicorn
Michaela Kopecká
Jankovcova 1037/49
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika