JUNIOR WINDOWS ADMINISTRÁTOR - START KARIÉRY V IT

Zajímá vás Windows svět? Máte chuť rozvíjet své znalosti v týmu IT specialistů? Baví vás řešení náročných situací a hledání té nejlepší cesty? Pak využijte naší šance a přidejte se k týmu, který se stará o více než 25 aplikací. Pod vašima rukama poběží stěžejní systémy, které jen tak nikde nenajdete.

Uvítáme

  • orientaci v prostředí Windows
  • znalost platformy WINTEL - OS Server
  • základy SQL
  • orientace v Linuxu je výhodou
  • chuť na sobě pracovat a tak zvyšovat svou odbornou znalost a výkonnost
  • pozitivní přístup a schopnost komunikace
  • týmového hráče

Co Vás čeká?

  • spolupráce s aplikačními architekty a analytiky v přípravných studiích projektů
  • administrace aplikačních SW
  • účast na reálných projektech v roli člena týmu
  • implementace nových poznatků, metod a technologií
  • vykonávání odborné, konzultační a poradenské činnosti naším klientům

Co Vás naučíme?

  • obstojně skriptovat
  • orientovat se v oblasti IT (Firewall, LAN, WAN, VPN, Load Ballancing, HTTP/HTTPS, SOAP, aj.)
  • Apache Tomcat
  • práci v IBM AIX a IBM WAS

Proč do toho jít?

  • získáte profesionální zázemí velké společnosti a zároveň přátelské prostředí malých projektů
  • dostanete od nás balíček plný školení a nových informací
  • oporu najdete v seniornějším kolegovi, který vám rád předá cenné zkušenosti a znalosti
  • nabízíme vám prostor pro tvorbu nových nápadů
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře a vstřícnosti
  • radost vám budou dělat také nabízené plusy– stravenky, Multisport karta, odpočinek na horské chatě ve Špindlerově Mlýně nebo na jachtě v chorvatské Rogoznici
  • odpočinout si můžete také v našich RELAX zónách

Na nic nečekejte - lepší příležitost, jak rozjet svou kariéru v IT, nenajdete!

Ozvěte se nám, ať se můžeme potkat osobně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jankovcova 1037/49, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Deckard & Penfield s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Natálie Obrusníková
Telefon: +420 703 483 987